середа, 27 лютого 2019 р.

Відкритий урок

     27 лютого 2018 року у 6 класі з української літератури був проведений відкритий урок на тему:"Емма Андієвська. "Говорюща риба". Принципи толерантного ставлення до інших, вірності мріям, прагнення гармонії зі світом. Образи твору. Учні працювали у групах і виступили у ролі акторів, літературознавців, поетів, художників, літературних критиків.


Картинки по запросу картинки до емми андієвської

вівторок, 26 лютого 2019 р.

Виховний захід

     26 лютого 2019 року класні керівники Завальська Л.І. і Бондарук Н.М. провели виховний захід "Небесна Сотня в вирій полетіла..." для учнів 5-6 класів.Школярів ознайомили з подіями, які відбулися у Києві 5 років назад, читали вірші про Небесну Сотню, переглянули відео про події на Майдані.

понеділок, 25 лютого 2019 р.






Картинки по запросу малюнки лесі українки
  
    25 лютого – 148 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-​Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки.

25 лютого учні 8 класу на уроці української мови писали контрольний диктант про Лесю Українку. 

четвер, 21 лютого 2019 р.

Міжнародний день рідної мови

Картинки по запросу картинки до дня рідної мови

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. За даними ЮНЕСКО, цьогорічна тема свята – «Мови корінних народів важливі для сталого розвитку, побудови миру і примирення».
«40 відсотків людей у всьому світі не мають доступу до освіти мовою, якою вони спілкуються чи яку розуміють», – заявляють в організації.
Близько 370 мільйонів людей є представниками корінних народів і їхні мови складають більшість з приблизно 7 тисяч живих мов на Землі, кажуть в ЮНЕСКО.


середа, 20 лютого 2019 р.

Картинки по запросу картинки до небесної сотніКартинки по запросу картинки до небесної сотні
  
У Клубівському ліцеї імені Олега Довгого  розпочинали День пам'яті Небесної Сотні  зі спогадів подій п'ятирічної давності, переглядом відеоматеріалів "Зима, що нас змінила". Продовженням була тиха акція "Янгол пам'яті" на згадку про загиблих під час Революції Гідності.

вівторок, 19 лютого 2019 р.

Зображення
19 лютого в Щуровецькому НВК "ЗОШ І ступеня -дитячий садок" батькам Героя України Олега Довгого було вручено знак народної пошани орден "За мужність і відвагу" (посмертно). 

понеділок, 18 лютого 2019 р.

Міністр: школи і батьки мають знати про протидію булінгу

Керівники управлінь освіти мають привернути увагу директорів шкіл та батьків до нових механізмів з протидії цькуванню. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час симпозіуму з питань професійного розвитку вчителів.
Вона нагадала, що в Україні ухвалено перше судове рішення щодо булінгу. Зокрема,  на батьків дитини, яка цькувала однолітка, накладено штраф у розмірі 850 гривень.
«Як ви бачите, механізм вже почав працювати, тому я прошу керівників управлінь освіти ще раз звернути увагу директорів шкіл та батьківської громадськості до нових механізмів протидії булінгу, прослідкувати, щоб у кожному закладі на видному місці були розміщені телефони гарячих ліній, куди дитина може зателефонувати та розповісти про цькування», - наголосила міністр.
За її словами, якщо дитина стала свідком булінгу в закладі освіти, передусім вона може розказати про це батькам, вчителю, психологу або безпосередньо директору.
Окрім цього, дитина може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда - Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; Центру надання безоплатної правової допомоги.
Міністр освіти також підкреслила, що всі контактні номери мають бути розміщені на інформаційній дошці та сайті школи. Якщо педагог або інший працівник закладу освіти став свідком булінгу, то він має повідомити керівника закладу незалежно від того, чи поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.
Штрафи за булінг становлять від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 850 до 1700 гривень або від 20 до 40 годин громадських робіт.
Якщо булінг вчинено групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, штраф буде більшим — від 100 до 200 мінімумів (1700 - 3400 гривень) або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу учасника освітнього процесу тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до 20 відсотків заробітку.

четвер, 7 лютого 2019 р.

1 лютого 2019 року у 6 класі проведено виховну годину "Безпечний інтернет", а також тестування.

    • Дослідили позитивні і негативні сторони Інтернету;
    • засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті;
    • сприяла обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.
  
Картинки по запросу безпечний інтернет картинки